2020 yılının en iyi Android uygulamaları - Page 1

Google Play Store Android kullanıcılarına tüm uygulamalara tek bir yerden ulaşım imkanı sağlayan dünyanın en büyük mobil mağazasıdır. Bu mağaza sayesinde aradığınız ücretli veya ücretsiz her şeyi telefonunuza indirebiliyorsunuz. Günümüzde popüler olan bütün programları telefonlarınıza bu mobil mağaza ile indirip kurabilir ve eğlencenin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.


Ücretli uygulamaları mobil mağaza üzerinden kredi kartınızla ödeme yaparak indirme imkanını da kullanıcılarına sunan Google Play Store’da indireceğiniz uygulamanın hemen alt kısmında yorumlar kısmı yer alıyor ve bu kısmından indirmek istediğiniz ama çelişki içerisinde olduğunuz uygulamayı indirmeden önce kullanıcı yorumlarını okuyup bilgi alabiliyorsunuz.


Çok kullanışlı ve basit bir ara yüzü olan bu mobil mağaza sayesinde aradığınız her şey elinizin altında demektir. Mağaza üzerinden uygulamalara bakabilir cihazınızla uyuşup uyuşmadığını gönül rahatlığıyla kontrol edebilirsiniz. Mobil mağaza sayesinde daha önce indirmiş olduğunuz bir uygulamayı veya bir oyunu rahatça güncelleyebilir, yenisi indirebilirsiniz. Google Play Store ayrıca kullanıcılara uygulamaları yedekleme sistemi de getirmiş durumda, istediğiniz bir uygulamayı telefonunuza yedekleyebilir olası bir olumsuzlukta yedeklemiş olduğunuz uygulamayı kullanabilirsiniz.


Tamamen kullanıcıların memnuniyeti için yapılmış olan bu mağaza sayesinde vakitleriniz çok daha eğlenceli, çok daha bilgili hale gelecek. Mobil mağazadan sadece oyun değil aynı zaman da bir kitaplık indirebilir kitap okuma imkanı bulabilirsiniz. Sizler için tasarlanmış ve android telefonunuz bulunan bu mobil mağazayı ziyaret etme zamanı sizde. Google Play Store'dan oyun, kitap gibi uygulamalar indirebildiğiniz gibi kıbleyi gösteren, tatilde olduğunuz zaman sizlere ezan okuyan, ezan saatlerini duyurabilen birçok programa da sahip olabilirsiniz. Her yaşta ki kullanıcıya hitap eden bu mağaza sayesinde aradığınız her şeyi daha doğrusu ihtiyacınız olan her şeyi indirme imkanınız oluyor. Ayrıca indirdiğiniz ve beğendiğiniz bir uygulamayı mağaza üzerinden seçerek bir daha ki sefere unutmamak adına tekrar hatırlama imkanına da sahip olacaksınız. Bu mağaza android telefonların hepsinde bulunmaktadır ve sizlerin kullanımı için açık bir halde sizleri beklemektedir, daha birçok sayamadığımız uygulamaları, oyunları, kitaplıkları indirebilir vakitlerinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.


İşte 2020 yılında Google Play’de yer alan en iyi sosyal medya, film ve video, müzik, depolama, mesajlaşma ve  fotoğraf uygulamaları;

2020 yılının en iyi Android uygulamaları - Page 3

Adobe Photoshop Express


Google Play Link

2020 yılının en iyi Android uygulamaları - Page 4

Adobe Lightroom


Google Play Link

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.