Mobil

2021 Fiat Egea Sedan fiyatları kanatsız uçuşa geçti!

2021 Fiat Egea Sedan Haziran ayında da zam görmeye devam etti! İşte yeni fiyatlar!

2021 Fiat Egea Sedan fiyatları kanatsız uçuşa geçti! - Page 1

Haziran ayının gelmesi ile birlikte otomobil firmaları fiyat listelerini güncelleyerek, sıfır araç fiyatlarında artış gerçekleştirdi. Yeni ayda sıfır araç fiyatları için zam listesini duyuran firmalardan biri de, Egea, 500, 500L, 500X, Panda, Fiorino Panaroma, Doblo Panaroma gibi zengin model içerikleri ile ülkemizde oldukça beğenilen otomotiv devi Fiat oldu.

Birkaç ay öncesine kadar Türkiye'nin en ucuz sıfır araç modeli olarak kullanıcıların karşısına çıkan Fiat Egea'nın, yenilenen fiyat listesi bu ay da meraklılarını üzmeye devam etti. 2021 Fiat Egea Sedan modelin Haziran ayı fiyat listesini incelediğinizde, fiyatlarının geçtiğimiz aya kıyasla yükselmiş olduğunu görüyoruz. Örnek verecek olursak, en düşük pakete sahip 1.4 Fire 95 HP Easy Manuel Benzinli model dahi 10 bin TL zam görmüş durumda.

Dilerseniz sözü hiç uzatmadan, 11 farklı fiyat seçeneği ile satışa sunulan 2021 Fiat Egea Sedan modelinin tüm opsiyon seçeneklerinin yer Haziran ayı fiyat listesine hep birlikte göz atalım.

İşte 2021 Fiat Egea Sedan Haziran ayı fiyat listesi!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.