2022'nin en iyi tabletleri: Yeni yıla girmeden bu tabletlere bakın! - Page 1

1. iPad 10. Nesil (2022)


iPad 10. nesil, son modelinin 10.2 inçlik ekranına kıyasla oldukça büyük bir yükseltme ile 10.9 inçlik ekrana sahip. Ayrıca, tablette iPad Air'e çok benzeyen güç düğmesinde TouchID bulunuyor ve tablet gücünü A14 çipten alıyor.

2022'nin en iyi tabletleri: Yeni yıla girmeden bu tabletlere bakın! - Page 2

2. iPad Pro (2022)


Masaüstü/dizüstü bilgisayar düzeyinde performansa sahip bir tablet arıyorsanız, en yeni 4. nesil iPad Pro sizin için en iyi seçimdir . Bu modeller, en yeni M2 yongası tarafından desteklenmektedir ve bu da onları piyasadaki diğer tabletlerin çok daha önüne koymaktadır.

2022'nin en iyi tabletleri: Yeni yıla girmeden bu tabletlere bakın! - Page 3

3. Amazon Fire HD 8 Plus


Amazon'un tabletleri en iyi performans gösterenlerin yakınından bile geçmiyor, ancak doğru kişi için mükemmel bir seçim. Cihazınızı neredeyse yalnızca medya için kullanmayı planlıyorsanız, özellikle de Amazon'un eğlence ekosistemine dahilseniz, o zaman bir Amazon Fire tablet sizin için mükemmel bir seçimdir.

2022'nin en iyi tabletleri: Yeni yıla girmeden bu tabletlere bakın! - Page 4

4. Microsoft Surface Go 3


Öğrenciler için iyi bir iPad alternatifi arıyorsanız, Microsoft Surface Go 3'ü düşünün. Surface Go 3 ile mobil işletim sistemi yerine tam teşekküllü bir Windows sistemine sahip olursunuz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.