2023 itibariyle şebeke çekimi en güçlü olan telefonlar belli oldu! - Page 1

Nation World News yayınının paylaştığı son tablo ile internet bağlantısı ve şebeke çekim gücü konusunda 2023 yılında en başarılı olan akıllı telefonların hangisi olduğu belli oldu. Gelin listede yer alan akıllı telefonlara birlikte göz atalım. 

2023 itibariyle şebeke çekimi en güçlü olan telefonlar belli oldu! - Page 2

En iyi çekim gücüne sahip akıllı telefonlar 2023!1. Samsung Galaxy S23 Ultra


Samsung Galaxy S23 Ultra, şebeke çekim gücü ve internet bağlantısı konusunda en iyi olan akıllı telefon olarak listede yer alıyor. Güney Koreli teknoloji devinin son amiral gemisi  Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Wi-Fi Direct bağlantılarını kapsıyor. 


Galaxy S23 Ultra'nın listede ilk sırada yer almasını üç bantlı 5G bağlantısına sahip olmasına bağlayabiliriz.

2023 itibariyle şebeke çekimi en güçlü olan telefonlar belli oldu! - Page 3


2. Oppo Find X5 Pro


Oppo Find X5 Pro ise listenin ikinci sırasında. Akıllı telefon, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, Wi-Fi Direct bağlantı teknolojilerini destekliyor.


Telefonun sunduğu yüksek çekim gücü ise telefonun çift bantlı 5G bağlantısını taşımasından kaynaklanıyor. 

2023 itibariyle şebeke çekimi en güçlü olan telefonlar belli oldu! - Page 4

3. Huawei P50 Pro


Huawei P60 serisinin tanıtılmasına az kalmışken Huawei P50 Pro paylaşılan liste ile yeniden karşımıza çıktı. Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot bağlantı desteklerine sahip olan P50 Pro, taşıdığı özel bağlantı çip ve antenleri sayesinde yüksek çekim gücü sunuyor. 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.