Word Academy

Kelime oyunları sevenler için İngilizce gerektiren ancak oldukça eğlenceli bir oyun sizleri bekliyor. 3×3 kutucuklara rastgele yerleştirilen harflerden kelime türetmeye çalışıyorsunuz.

Stick Hero

Stick Hero ilginç bir yetenek oyunu. Platformlar arasından yürümeniz gerekiyor ve elinizde köprü olarak kullanabileceğiniz bir çubuk var. Bu çubuğu en uygun uzunluğa getirip karşı platforma koyup, üzerinden yürümeniz gerke. Çubuk yeterince uzun olmaz veya çok uzun olursa yere düşersiniz.

Knights of Pen & Paper +1

Tur bazlı RPG meraklıları bu listeden mutsuz ayrılmayacak. Knights of Pen & Paper +1 isimli oyun pixel grafikleri ile dikkat çekiyor. Oldukça fazla çeşitte büyücüler, şovalyeler ve canavarlar ise tur bazlı RPG sevenler bu oyunu denemeli.

Granny Smith

Granny Smith isimli oyunda amacımız elmaları toplayarak para kazanmak. Oyunda boyutuna göre etkileyici bir fizik motoru var. Efektleri, oyunun hızlı yapısı oldukça eğlenceli.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.