Telefonlarımız, uzun bir süredir hayatımızın önemli bir parçası. Temel amacı iletişim olan bu küçük cihazların özellikleri hızla gelişen teknoloji sayesinde fazlasıyla gelişti.


Günümüzde akıllı telefonların faydaları teknolojideki büyük gelişim sayesinde yalnızca görsel ve sesli iletişimi sağlamakla sınırlı kalmıyor. Alışverişten bankacılık işlemlerine, sağlıktan öğrenim faaliyetlerine, not almaktan anı kaydetmeye kadar sundukları birçok farklı avantaj ile telefonlar insan hayatını fazlasıyla kolaylaştırıyor.


Olmazsa olmaz hale gelen bu küçük cihazlar; aynı zamanda kameranız, hesap makineniz, kütüphaneniz veya haritalarınızdır. Artık bunlar gibi çok sayıda farklı eşya ve cihazı taşımak yerine sadece telefonlar kullanılıyor. Bu nedenle de telefonlarınızın üzerine düşen sorumluluk artıyor. Telefon modellerindeki özelliklerin de bu sebeple önemi her geçen gün daha da artıyor.


2020 yılında akıllı telefon çeşitleri artarken fiyatlar da değişti. Özellikle de son dönemde onlarca yeni marka, onlarca yeni model türedi ve hepsi birbirinden pahalı.


Eğer siz de üst düzey akıllı telefon satın alma niyetindeyseniz ve almak istediğiniz telefon modeline 3500 TL’den fazla para harcamak istemiyorsanız, tavsiye ettiğimiz modellere mutlaka göz atın.


Ağustos ayı güncel fiyatlarını dikkate alarak derlediğimiz 2500 - 3500 TL arası fiyat etiketine sahip telefon modellerinin bulunduğu listemiz, yalnızca 2018 ve 2019 çıkış yılına sahip modellerden oluşmaktadır.


Not: Telefonlar, internet satış fiyatları dikkate alınarak listelenmiştir. Mağaza fiyatları belirtilen fiyatlardan daha yüksektir.


İşte 2500 - 3500 TL arası en iyi akıllı telefonlar;

Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Ortalama Fiyat: 2800 TL

Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Ortalama Fiyat: 2800 TL

Xiaomi Mi 8
Ortalama Fiyat: 3430 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.