Mobil

2500 - 3500 TL arası en iyi akıllı telefonlar - Eylül 2020

2020 Eylül ayı güncel fiyatlarını dikkate alarak 2500 - 3500 TL arası fiyat etiketine sahip telefonları sizler için bir araya getirdik.

2500 - 3500 TL arası en iyi akıllı telefonlar - Eylül 2020 - Page 1

Hayatımızın önemli bir parçası olan telefonlarımızın temel kullanım amacı elbette ki iletişim, ancak bu küçük cihazların özellikleri, hızlı ilerleyen teknoloji sayesinde fazlasıyla gelişti.

Hepimizin bildiği üzere, akıllı telefonlarımızın faydaları teknolojideki büyük gelişim sayesinde yalnızca görsel ve sesli iletişimi sağlamakla sınırlı kalmıyor. Alışverişten bankacılık işlemlerine, sağlıktan öğrenim faaliyetlerine, not almaktan anı kaydetmeye kadar sundukları birçok farklı avantaj ile telefonlar insan hayatını fazlasıyla kolaylaştırıyor.

Hayatımızın oldukça önemli bir parçası olan bu küçük cihazlar; aynı zamanda kameranız, hesap makineniz, kütüphaneniz veya haritalarınızdır. Artık bunlar gibi çok sayıda farklı eşya ve cihazı taşımak yerine sadece telefonlar kullanılıyor. Bu nedenle de telefonlarınızın üzerine düşen sorumluluk artıyor. Telefon modellerindeki özelliklerin de bu sebeple önemi her geçen gün daha da artıyor.

Her yıl olduğu gibi 2020 yılında da akıllı telefon çeşitleri artarken fiyatlar da değişti. Özellikle de son dönemde onlarca yeni marka, onlarca yeni model türedi ve hepsi birbirinden pahalı.

Eğer siz de üst düzey akıllı telefon satın alma niyetindeyseniz ve almak istediğiniz telefon modeline 3500 TL’den fazla para harcamak istemiyorsanız, tavsiye ettiğimiz modellere mutlaka göz atın.

Eylül ayı güncel fiyatlarını dikkate alarak derlediğimiz 2500 - 3500 TL arası fiyat etiketine sahip telefon modellerinin bulunduğu listemiz, yalnızca 2018, 2019 ve 2020 çıkış yılına sahip modellerden oluşmaktadır.

Not: Telefonlar, internet satış fiyatları dikkate alınarak listelenmiştir. Mağaza fiyatları belirtilen fiyatlardan daha yüksektir.

İşte 2500 - 3500 TL arası en iyi akıllı telefonlar;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.