3 ana kameralı realme C3 geliyor! İşte fiyatı ve özellikleri

realme’nin bu ayın başlarında Hindistan’da satışa sunduğu C3, yenileniyor. İşte 3 ana kameralı realme C3 hakkındaki detaylar.

3 ana kameralı realme C3 geliyor! İşte fiyatı ve özellikleri

Hali hazırda Türkiye pazarında da etkin bir görünüm çizmeye başlayan realme, giriş segmentine hitap eden yeni modeli C3’ü bu ayın başlarında satışa sunmuştu. İlk etapta yalnızca Hindistan’da raflardaki yerini alan model önümüzdeki günlerde Avrupa pazarına da gelecek.

Avrupa’daki pazar payını hızlı bir şekilde arttırmak isteyen Çinli üretici, C3 modelini yenileyerek satışa sunmayı planlıyor.

3 ana kameralı realme C3 geliyor! İşte fiyatı ve özellikleri

Yenilenmiş olan realme C3 modelin 3’lü ana kamera modülü yer alacak. Hatırlanacağı üzere Hindistan’da satışa sunulan modelde çift ana kamera mevcuttu.

3 ana kameralı realme C3 geliyor! İşte fiyatı ve özellikleri - Resim : 1

Gücünü MediaTek tarafından üretilen Helio G70 yonga setinden alacak olan model sistemini 4GB RAM ile destekleyecek. 64GB’lık dahili depolama alanına sahip olması beklenen C3’ün bataryası ise 5000 mAh.

Elbette daha uygun bir etiket isteyen müşteriler için 2GB RAM / 32GB dahili depolama ve 3GB RAM / 32GB dahili depolama alanına sahip opsiyonların bulunduğunu da belirtelim.

12MP + 2MP + 2MP’lik üçlü ana kamera modülüyle gelecek olan telefonun selfie kamerası ise 5MP.

20 Şubat’ta Tayland’da satışa çıkacak olan realme C3 kısa süre sonra Avrupa pazarında da boy gösterecek. Çinli üreticinin giriş segmentindeki modeli için belirlediği etiket fiyatı ise 130 dolar. Eğer Avrupa fiyatı da bu seviyelerde olursa, realme C3 Türkiye fiyatı da 2000 TL’nin altında olacaktır.