3 yıl daha güncelleme alacak Galaxy A Serisi modeller! - Page 1

Akıllı telefon pazarının lider markalarıdan Samsung, sizlere duyurduğumuz üzere, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği Galaxy Unpacked etkinliğinde Note 20 serisini ve diğer yeni ürünlerini tanıttı. Bununla birlikte Samsung, güncelleme politikası hakkında da açıklamalar yapmıştı ve üst düzey modellerin üç büyük Android güncellemesini alacağını duyurmuştu.


Açıklamaya göre sadece 2020 model Samsung amiral gemileri değil, 2019 model bazı orta segment akıllı telefonlar dahi üç büyük Android güncellemesi alacak.


Google'ın akıllı telefonlar için geliştirdiği en yeni işletim sistemi sürümü olan Android 10, üreticiler tarafından telefonlara dağıtılmaya devam ediyor.


Android telefon kullanıcıların da bildiği üzere orta segmentteki modeller 1 güncelleme yüzü görebiliyorken, üst segment yani amiral gemisi kategorisinde yer alan cihazlar ise 2 güncelleme alabiliyordu.


Ancak Samsung birçok modelinde bu süreyi 3 yıla taşıyarak kullanıcılarını oldukça sevindirdi. Bu modeller arasında Galaxy S serisi, Galaxy Note serisi, Galaxy Z Serisi (Katlanabilir Galaxy modelleri), Galaxy A serisi, Galaxy Tab S Serisi gibi modeller bulunuyor. Ancak biz bu içeriğimizde Galaxy A Serisi modelleri bir araya getirdik.


İşte 3 yıl daha Android güncellemesi almaya devam edecek olan Galaxy A Serisi modeller;

3 yıl daha güncelleme alacak Galaxy A Serisi modeller! - Page 2

Galaxy A71 5G epey

3 yıl daha güncelleme alacak Galaxy A Serisi modeller! - Page 3

Galaxy A71 5G epey

3 yıl daha güncelleme alacak Galaxy A Serisi modeller! - Page 4

Galaxy A71

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.