Mobil

3000 - 3500 TL arası en iyi akıllı telefonlar - Temmuz 2021

2021 Temmuz ayı güncel fiyatlarını dikkate alarak 3000 - 3500 TL arası fiyat etiketine sahip en iyi telefonları sizler için listeledik!

3000 - 3500 TL arası en iyi akıllı telefonlar - Temmuz 2021 - Page 1

Geçmişten günümüze, birçok akıllı telefon üreticisi sayısız akıllı telefon modelini biz insanların kullanımına sundu. Telefonun icadından, günümüze kadar birçok donanım ile güçlenen telefonlar, sayısız özelliğe kavuşarak, biz kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya devam etmekte.

Akıllı telefonlarımızın hayatımızı kolaylaştırması iyi güzel de, döviz kurlarındaki yükseliş, üretim maliyetlerindeki artış derken birçok model zamlardan nasibini almaya devam ediyor. Ancak diğer yandan sıklıkla piyasaya sürülen yeni telefon modellerinin, diğer modeller üzerinde oluşturduğu fiyat baskısı fiyatların sürekli olarak değişmesindeki en önemli etkenlerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Durum böyle olunca Teknolojioku ekibi olarak, belirli fiyat aralığındaki en iyi telefon modellerinin yer aldığı listemizi her ay düzenli olarak güncellemeye devam ediyoruz. Bu içeriğimizde ise 3000 ile 3500 TL fiyat aralığında yer alan günlük kullanımlarınızın yanı sıra, ağır uygulanmaları da çalıştırabilecek, en iyi telefon modellerini sizler için seçtik. 

Not: Telefonları seçerken, internet satış fiyatları dikkate aldığımızı ve seçimlerimizi yaparken Temmuz ayı güncel fiyatlarını dikkate aldığımızı ayrıca belirtelim. Mağaza fiyatları internet satış fiyatlarına kıyasla farklılık gösterebilir.

İşte 3000 - 3500 TL fiyat aralığında yer alan en iyi akıllı telefonlar!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.