Mobil

30.000TL’ye satılan Huawei Mate XS adeta yok sattı! Stoklar tükendi!

Biz ne kadar pahalı diye düşünürken Huawei Mate Xs adeta yok satmış. Huawei Türkiye 30.000 TL’ye satılan Mate XS stoklarının tükendiğini açıkladı.

30.000TL’ye satılan Huawei Mate XS adeta yok sattı! Stoklar tükendi!

Geçtiğimiz günlerde ülkemizde 29.999 TL’den satışa sunulan katlanabilir ekranlı Huawei Mate XS fiyatıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Şimdiye kadar Türkiye’de satışa sunulan en pahalı akıllı telefon unvanını ele geçiren Mate XS’in stokları kısa süre içerisinde tükendi.

Huawei Türkiye’nin online satış mağazasından satışa çıkan telefonu şu anda isteseniz de satın alamıyorsunuz. Zira satış sayfasında gelince bana bildir butonu yer alıyor.

Huawei TR ekibinden konu ile ilgili yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi.

Huawei’nin kendi online mağazasında sınırlı sayıda satışa çıkarılan Huawei Mate Xs büyük talep gördü ve sadece bir günde tükendi. Kısa bir süre sonra tekrar Huawei Online Mağazası’nda satışa çıkarılacak olan Huawei Mate Xs, akıllı telefon ve tablet modlarında güçlü performans ve kusursuz bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

8 Nisan 2020 tarihinde HUAWEI Online Mağazası’nda satışa sunulan Huawei’nin katlanabilir telefonu Mate Xs stokları, yüksek talep nedeniyle sadece bir gün içerisinde tükendi.

Demek Türkiye’de 30.000 TL’ye satılan telefonlar da stok sıkıntısı yaşayabiliyor. Bu arada kaç adet Mate XS’in satıldığı şimdilik netlik kazanmış değil. Lakin miktarın çok da fazla olduğunu düşünmüyoruz.

Yorumlar
Civanmert
2 tane gelmiş heralde
Cevapla
Güzel
zaten 10 tane gelmiştir türkiyeye
Cevapla
Düşünür
Hadi oradan imkanı olan zaten pshalı telefon a para vermez. İmkanı olmayan da olmayanı vermez.
Cevapla
Balyaci
Altı üstü bir telefon kullanım amacı dışına çıkacaksanız alın derim ama konuşma mesaj kamera için ise yazık paraya aklımızı başımıza toplayalım.
Cevapla
Dilşad
Ohha yok artık diyecektim ama dedim ya Mate X alanlara hayırlı olsun
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.