Mobil

3500 akıllı telefondan yapılan Pegasus

Mobil Dünya Kongresi'nde Huawei'nin son akıllı telefonunun hızını anlatmak için tasarlattığı Pegasus 3500 akıllı telefondan yapılmış.

3500 akıllı telefondan yapılan Pegasus

Sanat ve pazarlama sanatının efsanevi kanatlı atı Pegasus'un bir heykel tasarımı ile buluştu.

1330545852_pegasus-thumb-550xauto-84711.jpg

3.500 akıllı telefon,  Barselona'da Mobil Dünya Kongresi 2012 önündeki Pegasus şeklini almaya yardımcı oldu. Heykel 3.500 akıllı telefonun yaklaşık 2.000 metre uzunluğundaki çubuklara lehimlenmesi ile  oluşturuldu.

Londra'nın Makine Atölyesi tarafından hazırlanan heykelin yapılması 720 saat sürdü ve 16 metre uzunluğunda kanat açıklığı  19 metre uzunluğunda da boyu bulunmakta.

Çinli üretici Huawei heykel için Makine Atölyesini görevlendirdi. Huawei şirketi hızlı kanatlı bir atın son akıllı telefonlarını tanıtmak için harika bir imaj olduğunu düşünmüş ve Dünyanın en hızlı olarak değerlendirdikleri yeni Ascend D Quad akıllı telefonu tanıtmak için bu yöntemi seçmiş.

Heykel etkileyici bir ifadedir ama heykel Kongre'nin önünü süsleme haricinde umarız Huawei için büyük bir geri dönüşüm olur.

Yorumlar
Hakikaten cok basarili bir olusum bi o kadar da guzel bir reklam soz konusu basarilar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.