Safari:
Apple’ın internet tarayıcısnı 3D Touch ile kullanmak oldukça kolay. Örneğin bir internet sayfasının bağlantısına parmağınızı basılı tuttuğunuzda ekranda bir pencere açılacak ve elinizi çekmediğiniz sürece o sayfanın içeriğini görebileceksiniz. Linkin tamamen Safari’de açılması için bağlantıya biraz daha sert basmak yeterli olacak.

Apple Haritalar:
Bağlantıya benzer şekilde size bir konum veya adres gönderildiğinde bu adrese basılı tuttuğunuzda Apple Haritalar uygulamasından bir pencere açılacak ve adresi haritada görebileceksiniz. Apple Haritalar uygulamasına geçiş yapmak için adrese biraz daha sert basmanız yeterli olacak.

Fotoğraflar:
Yeni bir fotoğraf çektiğinizde Kamera uygulamasında sol altta yer alan küçük resme elinizi basılı tuttuğunuzda fotoğraf, bir pencere ile ekranı kaplayacak. Parmağınızı sağa veya sola kaydırdığınızda daha önce çektiğiniz fotoğrafları slayt gösterisi gibi geçiş yapabileceksiniz. Daha sert bastığınızda ise fotoğraf galeride tamamen açılacak.

E-Posta:
Gelen e-postalarınızın üzerine parmağınızı basılı tuttuğunuzda e-postanın içeriğini push bildirimler gibi görebileceksiniz. Elinizi çekerseniz gelen kutunuza geri döneceksiniz. Ancak elinizi çekmeyip daha sert basarsanız e-posta açılacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.