Mobil

4000 TL altına alınabilecek en iyi akıllı telefonlar

Bugün fiyatı 3.000 - 4.000 TL arasında olan en iyi akıllı telefonları sizler için bir araya getiriyoruz. Bakalım listede hangi modeller var?

4000 TL altına alınabilecek en iyi akıllı telefonlar - Page 1

Ülkemizde akıllı telefon fiyatları hızlı bir şekilde artmaya devam ediyor. Ancak yine de kimi zaman bazı modellerin indirime girdiğini görüyoruz. Özellikle son dönemde popülerlik kazanan efsane Kasım indirimleri, telefonlarınızı yenilemek için oldukça önemli bir fırsat. Biz de yeni bir telefon satın almak isteyenler için fiyatı 3.000 - 4.000 TL arasında  olan en iyi akıllı telefon modellerini bir araya getirdik.

Listemizde Apple hariç olmak üzere pek çok markadan cep telefonu bulabileceksiniz. Takdir edersiniz ki bu fiyatlara günümüz teknolojisine hitap eden bir iPhone bulmak imkansız. Dolayısıyla listemizdeki bütün modeller Android cephesinden olacak. Dilerseniz şimdi lafı daha fazla uzatmayalım ve listemize bir göz atmış olalım!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.