Mobil

41 megapiksel kameralı Lumia ne zaman geliyor?

41 megapiksel kameralı Lumia bu etkinlikte tanıtılacak.

41 megapiksel kameralı Lumia ne zaman geliyor?

Daha önce sizlere Nokia'nın yeni Lumia'larında 41 megapiksel dahili kamera kullanacağı haberini yayınlamıştık. Şimdi bu haberler neredeyse kesinleşti.

Nokia firmasının 41 megapiksel dahili kameraya Nokia 808'den sonra hiçbir telefonunda yer vermemişti.  Ancak yeni gelen haberlere göre bu özellik yaygınlık kazanacağa benziyor.

1360086737_14.jpg

Nokia'nın, bu ay sonu gerçekleştirilecek Dünya Mobil Kongresi'nde 41 megapiksel dahili kameralı Lumia telefonlarını tanıtmaya hazırlandığı iddia ediliyor. Telefon pazarındaki hali hazırda akıllı ceplerin hemen hepsi maksimum 12 megapiksel dahili kamera kullanıyor.

Eğer iddia edildiği gibi Nokia 41 megapiksel kamera sunarsa, telefon pazarını iyiden iyiye kızıştıracağa benziyor.

Yorumlar
en kısa sürede mailinize göndereceğim.41mp elimde mevcut.12 megapikselde arkadaşta spesifik olarak resimleri çeker yollarım.picassadanda gerekli ayrıntıları görebilirsiniz hangi cihazdan hangi şartlarda çekildiğinide.dslr makinayla çekilmiş 18mp resimde ekleyeceğim.yorumları yazarsınız.
Cevapla
bu arada 41mp sensörle 8mp lik resimlerde çekip sensörün çözünürlüğünü daha net anlayabiliceksiniz.saygılarımla.
Cevapla
Erhan
[email protected] Tamam kardeşim, mail adresime 12 ve 41 mp ile çekilmiş fotoğrafları gönder, aradaki farkı bizzat inceleyeyim...
Cevapla
41megapiksellik görüntüyü 8 megapixele sıkıştıran yazılım sa diğer markalar bunu neden başaramadı.41mp sensör olmadan yazılımla yaparsınız ama görüntü kalitesini bozarsınız.yanş nokianın bu 41mp sensörü gayet başarılı ve gerçek bir teknolojidir.gerçi meyve veren ağaç taşlanırmış sözü hakikaten doğruymuş.nokianın eleştirilmeyecek tek güzelliği teknolojisidir.bunun dışında ne derseniz diyin.
Cevapla
ne aldatmacası ya böyle saçma yorumlar yapın diye birileri paramı ödüyor.41mp sensör var boru değil.takdir edin.asıl 12mp sahte.5megapikseli yazılımla dağıtan bir yazılım barındırıyor.biri karşılaştırma yapmış yalan olduğunu savunmuş.tamamen safsata.ben size isterseniz 41mp sensörle çekilmiş ve 12 mp ile çekilmiş resim yollarım verin mailinizi.karşılaştırıp öyle yorum yapın.Carl zais mercek kalitesinide unutmamak gerekir.nedir bu nokia takıntısı sizdeki.çok anlamsız.kendinizi küçük düşürüyorsunuz.bilmeden yorum yapanlara sözüm.alıp almamak kendi tercihiniz.ama cihaza hakaret etmeyin.Wp8 gittikçe yayılıyor.androide bağımlılık kalmadı.ios ta yeterince iyi.android fanı olmanın gereği kalmadı bence.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.