Mobil

41 megapikselli Lumia için davet var!

Nokia'nın 41 megapiksel kameraya sahip olacağı söylenen Lumia EOS telefonu bu tarihte tanıtılacak.

41 megapikselli Lumia için davet var!

Nokia 11 Temmuz’da düzenleyeceği etkinlik için basın davetiyesi yayınladı. Dev teknoloji şirketi büyük ihtiamlle bu etkinlikte 41 megapikselli Nokia Lumia EOS modelini tanıtacak. Yayınlanan basın bülteninde, büyüteç resmi ve hemen üstünde zoom yeniden icat edildi yazısı bulunuyor. Bütün bunlar 41 megapikselli Lumia EOS’u işaret ediyor.

Nokia’nın geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü 41 megapikselli Nokia 808 PV akıllı telefonunun kamerasının ortalamanın üzerinde yakınlaştırma performansı olduğu biliniyor. Nokia kamera bu kamera teknolojisini yeni Lumia modelinde kullanmayı planlıyor. Ayrıca Nokia EOS’a ait görüntüler son günlerde sızdırılmıştı.

1371144980_lumiazoom.jpg

Phablet telefonlar, su ve toza dayanıklı telefonlar derken şimdi de kamera odaklı telefonlar serisi çıkmaya başladı. Hatırlarsanız Samsung firması da Galaxy S4 Zoom ile kamera odaklı bir akıllı telefon duyurdu. Bakalım Nokia 11 temmuzda nasıl bir cihazla karşımıza çıkacak.

Yorumlar
Misafir
Tamam eyvallah 41 megapixel ama ne kadar net olacak acaba.Merceği ne durumda?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.