Mobil

4.7-inçlik iPhone 6'nın metal kasası ortaya çıktı!

Apple'ın yeni nesil iPhone'da ekranı önemli ölçüde büyütecek.

4.7-inçlik iPhone 6'nın metal kasası ortaya çıktı!

Apple cephesinden büyük ekranlı iPhone bekleyenler bu yıl muradına erebilir. Bir süre önce Çinli tedarikçiler tarafından da doğrulan 4.7-inçlik yeni nesil iPhone'un bu defa aynı büyüklükte olduğu tahmin edilen edilen metal gövdesi ortaya çıktı. Weibo sosyal paylaşım platformunda gün yüzüne çıkan görsellerin prototip bir iPhone 6 olduğu ifade ediliyor. Ekran görüntüsünden anlaşıldığı üzere Apple ekran konusunda bu defa daha iddialı bir çözümle tüketicilerin karşısına çıkacak.

1389257718_iphone-6.jpg

Geçtiğimiz yıl iPhone 5C ile yıllardır sürdürdüğü bir geleneğe son vererek yıl içerisinde iki telefon duyurusu gerçekleştiren Apple, benzer bir geleneği iPhone 5'te yer verdiği 4-inçlik ekran ile gerçekleştirmişti. Şirketin 2014 yılı  akıllı telefon planlamasına dair şu an için tahminlerde bulunmak çok zor, ancak 4.7-inç ekran seviyesine yükseltilecek bir iPhone ihtimali oldukça yüksek. Kullanıcıların her geçen gün büyük ekranlı telefonlara yöneliyor olması, Apple'ın bu stratejiyi benimseyecek olmasında etkin rol oynayacaktır. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.