4G desteği olmayan amiral gemisi telefonlar - Page 1

General Mobile Discevery II: Yerli üreticilerden birisi olan General Mobile, Discovery serisi telefonuyla ülkemizde satış rekorlarını altüst ederek 2013 yılının en çok satılan telefonu olmuştu. Firma Discovery'nin 2. nesli ile aynı başarıyı yakalayamasa da belli bir kesime hitap etti. İlk nesil Discovery'nin başarısına ulaşamama sebeplerinin başında ise büyük üreticilerin de aynı fiyat segmentinde farklı ürünleri piyasaya sunmasıydı.

4G desteği olmayan amiral gemisi telefonlar - Page 2

Galaxy S5: 4G geilnce "çöp" olacak bir başka amiral gemisi ise Glaaxy S5. Samsung'un 2 farklı işlemciye sahip telefonlarından birisi olan Galaxy S5'te, Galaxy Note 3 ile aynı kaderi paylaşıyor.Ülkemizde halen 1800 TL'ye alıcı bulan Galaxy S5'i alırsanız önümüzdeki yıl 650 TL'lik telefonları ike 4G kullanan arkadşalarınızın yanında komik duruma düşebilirsiniz.

4G desteği olmayan amiral gemisi telefonlar - Page 3

Vestel Venüs 5.0, Venüs 5.5X ve Venüs 5.5V: Yerli üreticimiz Vestel, Venüs serisi telefonlarıyla ve ek vergi paketi sayesinde son dönemde adından sıkça söz ettiren bir marka oldu. Vestel Venüs 5.5V incelemesini sizler için yapmıştık. Birçok okuyucumuzun özelliklerine göre pahalı bulduğu Venüs telefonlarının da 4G şebekelerine destek vermediğini belirtelim. 2015 yılı içinde yeni Venüs telefonlarını cam fanusun arkasından değil de elimizde görmeyi umuyoruz.

4G desteği olmayan amiral gemisi telefonlar - Page 4

Asus Zenfone 4, Zenfone 5 ve Zenfone 6: Tayvanlı teknoloji devi Asus için 20141 yılı oldukça başarılı geçti. Her kesime hitap eden ekran boyutlarıyla piyasaya sunduğu Zenfone ailesi büyük bir kesimden ilgi gördü.

Ülkemizde de beklentilerdne fazla satış rakamlarına ulaşan Zenfone 4, Zenfone 5 ve Zenfone 6'da kullanılan İntel Atom işlemcilerinde 4G desteği sunmadığını belirtelim. Asus Zenfone 2 ile oyunun kurlallarını değüiştirmeye hazırlanan Asus'un geçtiğimiz yıl piyasaya sunduğu telefonlarından birini almayı düşünüyorsanız 4G kullanamayacaksınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.