Mobil

5 İlginç iPhone 6 Kılıfı

Bu haberde 5 ilginç iPhone 6 kılıfını listeliyoruz.

5 İlginç iPhone 6 Kılıfı

Japonlar oldukça faydalı işler yapabiliyorlar. Bir yandan da bu listede göreceğiniz gibi garip ürünler de. Bizce çoğu "saçma olan" bu kılıfları siz olsanız alır mıydınız? Yorumlarınızı bekliyoruz...

Eski Kitap Stili Kılıf


Bu kılıf listede görebileceğiniz en "normal" kılıf diyebiliriz. Yine de ben böyle bir kılıfı hayatta kullanmam. Bu demode kılıf ile ilgili yorumlarınızı merak ediyorum.

1442507134_old-book-style-case-for-iphone-6.jpg


Kedili Kılıf

Bu kediler telefonunuza sarılıyor ve telefonunuzu koruma görevi üstleniyor. Tamam "Hoştır ama benana" ben telefonuma bir kedi sarılmadan da telefonumu koruyabiliyorum. Ayrıca cebimde de peluş bir kedi taşımak gibi bir düşüncem yok.

1442507444_chatty-dedicated-case-for-iphone-6.jpg

Yumurtalı Ekmekli Kılıf

Tamam kahvaltı sofralarımızın olmazsa olmazıdır bu ikili ama sadece sofralarımızda kalsa daha doğru olurmuş. İnsanların böyle bir kılıfa ihtiyacı yok çünkü. Telefonuna bakıp bakıp acıkmak istiyorsan o ayrı mesele tabii.

1442507760_imeshi-bread-and-egg-case-for-iphone-6.jpg

Ben buna yorum yapmam. Bu saçma, hem de çok saçma! Bu kılıfı tasarlayan kişinin tercilerini sorgulaması gerektiğini düşünüyorum.

1442508004_7.jpg

Suşili Kılıf 

Suşi ve kılıf? Bunlar ayrı şeyler. Bunlar bir araya gelmemeli. Ateş ile barut, balık ile süt, iPhone ile Android gibi. Bunlar bir araya gelince... olmuyor ki işte zorlamamak lazım.

1442508279_imeshi-japanese-food-case-for-iphone-6-miniature-sushi-8-pieces.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.