Mobil

5 inç ekranlı Sony Xperia akıllı telefon ortaya çıktı

Sony'nin 5 inç ekranlı Xperia akıllı telefonu FCC'de ortaya çıktı.


Sony Mobile, bu yılın başında zaten birkaç Xperia orta sınıf akıllı telefonu duyurmuş olsa da, Japon şirketin Şubat ayı sonunda en azından birkaç sürpriz modeli olacak. Birçoğunuzun Sony'nin yeni amiral gemisi Xperia akıllı telefonunu tanıtmasını beklediğinizden eminiz ancak, gelecek ay Mobil Dünya Kongresi 2018'de tanıtılan tek cihaz olmayacak.

Bir veya daha fazla orta sınıf Android akıllı telefonun Sony tarafından bir aydan daha kısa sürede duyurulması muhtemel ve bunlardan biri 5 inçlik bir ekran ile gelebilir. Kısa bir süre önce FCC (Federal Haberleşme Komisyonu) tarafından  bir Xperia telefon tespit edildi, ancak cihazla ilgili çok az ayrıntı biliniyor. FCC listesinde akıllı telefonun bazı ölçümleri (135 x 65mm) ve ekranın boyutu (5 inç) belirtilmiş ancak, başka bir özellik görülmüyor. Bu modelin, 3.5mm ses çıkışı bulunmayan daha önce söylentilere yer alan Xperia akıllı telefonla aynı cihaz gibi görünmediğini belirtmek gerekiyor. 

Sony'nin yaklaşmakta olan Xperia akıllı telefonlarıyla ilgili resmi bir duyuru öncesinde bilgi sızdırılma ihtimali yüksek, bu nedenle bizi takip emeye devam edin.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.