Mobil

5-inçlik BlackBerry A10'dan yeni görüntüler!

Önümüzdeki aylarda tanıtılacak telefona dair görseller ortaya çıkmaya devam ediyor.

5-inçlik BlackBerry A10'dan yeni görüntüler!

Akıllı telefon segmentinde yeni nesil telefonları ile tekrar rekabetçi bir konuma gelmek isteyen BlackBerry’nin amiral gemisi modelini yılın ikinci yarısında yenileceği son gelen sızıntılardan anlaşılmıştı. Şirket tarafından herhangi bir açıklama yapılmasa da, yeni görsellerin ortaya çıkması söz konusu ihtimali daha da güçlendirmektedir. Servis edilen son görseller BlackBerry’nin 5-inçlik A10 modeline daha yakından bakmamıza olanak sağlıyor. Full HD çözünürlüklü AMOLED ekranın yer aldığı iddia edilen A10, Z10 modelinde olduğu gibi çift çekirdekli bir işlemci ve 2GB RAM’den güç alacak. İşlemcinin yine Qualcomm cephesinden gelmesi beklenirlen, telefonun resmi tanıtımı içinse yılın son çeyreği işaret ediliyor. 

1374647695_2.jpg1374647702_1.jpg1374647709_3.jpg

Yorumlar
BlackBerry Android uygulamaları calıstırıyor. ama bızım ınsanımız bunu neden anlayamıyor?
Cevapla
Misafir
eyyyy BlackBerry büyük sözü dinle :) :D paranın 3/2 sini ceya 3/1 ni market geliştirmesine harca marketini genişlet bırak 1-2 sene kar yapma ama marketin genişlesin sattığın telefon akıllı telefon sınıfına giriyor ama market gelişmediği sürece senin telefon akılsız telefon sınıfına girer buda senin müşteri kaybın demek ıphone alanlar marketi için alıyor android alanlarda marketi için alıyor eyyyyy ruh sesimi duy :) yoksa batışın cok yakın 3-5 BlackBerry fanatiğide kurtaramaz seni (sireno)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.