Mobil

5000 - 6000 TL arası en iyi akıllı telefonlar - Haziran 2021

2021 Haziran ayı güncel fiyatlarını dikkate alarak 5000 - 6000 TL fiyat aralığına sahip en iyi telefonları sizler için listeledik!

5000 - 6000 TL arası en iyi akıllı telefonlar - Haziran 2021 - Page 1

Her ay düzenli olarak oluşturduğumuz belirli fiyat aralığında yer alan en iyi telefon modellerinin bulunduğu serimize bugün 5000 - 6000 TL fiyat skalasında yer alan en iyi akıllı telefon modellerini incleyecerek devam ediyoruz. Yazımıza devam etmeden önce tavsiye niteliğinde oluşturmuş olduğumuz akıllı telefon listelerini, deneyimlerimize ve araştırmalarımıza göre belirli fiyat aralığında yer alan telefon modelleri içerisinden en yüksek özelliklere ve bu özelliklere göre en uygun fiyata sahip telefon modellerini dikkate alarak derlediğimizi belirtelim.

Döviz kurlarında uzun süredir yaşanan yükseliş sebebi ile birçok sektörde olduğu gibi akıllı telefon fiyatları da bir hayli yükseldi. Amiral gemisi seviyesindeki akıllı telefonlar 10.000 TL seviyesini aşmışken, orta üst segment olarak tanımladığımız telefonların fiyatı ise 5000 TL seviyesine kadar çıkmış durumda. Lakin bir amiral gemisi olmasa da 5000 - 6000 TL fiyat aralığında yer alan oldukça iddiali akıllı telefon modelleri mevcut.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan, hep birlikte fiyat performans oranını gözeterek oluşturduğumuz telefon modellerinin yer aldığı listemize göz atalım.

Haziran ayı güncel fiyatlarını dikkate alarak derlediğimiz telefon modellerinin bulunduğu listemizde, yalnızca 2020 ve 2021 çıkış yılına sahip modellerin yer alıyor olduğunu ve bu modelleri listelerken internet satış fiyatları dikkate almış olduğumuzu ayrıca belirtelim. Dolayısı ile mağaza fiyatları, belirtilen fiyatlardan daha yüksek olabilir.

İşte 5000 - 6000 TL fiyat aralığındaki en iyi akıllı telefon modelleri!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.