Mobil

5.5 inç iPhone 6 (Air) gecikebilir ama üretim sıkıntısından dolayı değil!

Apple'ın iPhone 6 için 2 farklı model üzerinde çalıştığı ve bu modelleri aynı anda pazara sunacağı belirtiliyordu ama son gelen bilgiler bu yönde değil!


Apple'ın iPhone 6 için 2 farklı model planladığı haberlerini sizlerle daha önce paylaşmıştık. 5.5 inç ve 4.7 inç ekranla 2 farklı iPhone 6'yı piyasaya sunmaya hazırlanan Apple'ın bu telefonların her ikisini de aynı anda pazara sunacağı haberlerini sizlerle paylaşmıştık. 

Apple'a en yakın kaynaklardan biri olan DigiTimes'a göre Apple'ın satış stratejisi açısından sorun yaratmamak adına 5.5 inç iPhone'u daha sonra pazara sunacağı belirtildi. Apple iPhone 5C'de bu sorunu yaşamış ve iPhone 5C iPhone 5S'in gölgesinde kalmıştı. 

1406200148_iphone-5-s-c.jpg

Daha büyük ekran ve daha hızlı işlemci ile Apple'ın özellikle Android ekosisteminden büyük bir kullanıcıyı bünyesine katacağı belirtiliyor. Apple'ın iPhone 6 için stok sorunu yaşamamak adına büyük önlemler aldığı ve Foxconn'a üretim stratejisini iyi hesaplaması gerektiği ile ilgili ültimatom verdiği de belirtildi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.