Mobil

5.5 inç iPhone 6'nın pili görüntülendi

iPhone 6 tanıtımına 24 saatten az kalmışken yeni görüntüler gelmeye devam ediyor.

5.5 inç iPhone 6'nın pili görüntülendi

Apple'ın yarın büyük bir lansman ile yeni nesil iPhone'u ve iWatch'ı tanıtması bekleniyor. Apple büyüyen ekran standardına daha fazla kayıtsız kalamamış ve iPhone 6'nın ekranını 4,7 inçe çıkaracağını dolaylı olarak dile getirmişti. Bir ihtimal de Apple'ın daha büyük bir iPhone 6 çıkartacağıydı. iPhone Air adı ile anılan telefonun gerçek mi yoksa bir temenni mi olduğunu yarın bu saatlerde öğrenmiş olacağız fakat Apple'ın tedarikçilerinden 5,5 inç iPhone 6'ya ait olduğu öne sürülen parçalar yayınlanmaya devam ediyor.

Yayınlanan videoda 5,5 inç iPhone 6'nın pili olduğu edilen bir batarya gösteriliyor. Bu bataryanın Mah gücü 2915 (11.1Wh). Oldukça ilginç bir batarya gücü olan bu pilin gerçek olabileceğini ise ekstradan görülen aparattan anlıyoruz. 

Videonun gerçek olma ihtimaline ise pille birlikte gösterilen ve anakarta bağlanmasına yarayan iPhone parçacığından anlıyoruz. Bakalım Apple yarın bize nasıl sürprizler hazırladı...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.