Mobil

5G destekli iPhone modelleri ile ilgili kritik açıklama!

Apple’ın bu yılın sonlarına doğru satışa sunmayı planladığı 5G destekli yeni iPhone modelleri ile ilgili kritik bir açıklama geldi. İşte detaylar.

5G destekli iPhone modelleri ile ilgili kritik açıklama!

Koronavirüs salgınından en çok etkilenen isimlerden birisi de Apple oldu. Cupertino merkezli şirketin Mart ayında satışa sunmayı planladığı iPhone 9 Nisan ayına sarktı. Bazı iPhone ve Mac modellerinin üretim süreci askıya alınınca stoklar eridi ve satışlar yavaşlatıldı.

Neyse ki salgının Çin’de azalmasıyla birlikte Apple için de işler yoluna girmeye başladı. Apple’ın üretim tarafındaki en büyük ortağı olan Foxconn 5G destekli iPhone modelleri için kritik açıklamalarda bulundu.

5G destekli iPhone modelleri ile ilgili kritik açıklama!

Şirketin en yetkili isimleri konu ile ilgili yaptıkları açıklamada, mevcut tablonun yeni Apple cihazları için olumlu olduğunu söylediler. Eğer koronavirüs salgını Çin’de bir kez daha pik yapmazsa 5G destekli iPhone modelleri planlanan tarihte raflardaki yerini alabilecek. Üstelik hiçbir stok sıkıntısı da yaşanmayacak.

Bunun garantisi direkt olarak Foxconn tarafından verilmiş durumda. Elbette bir de işin Apple tarafını düşünmek gerekiyor.

Şu anda ABD salgının yeni merkez üssü olmuş durumda. Geçtiğimiz gün 900’ün üzerinde kişi salgından ötürü yaşamını yitirdi. Trump önümüzdeki 2 – 3 haftalık süreçte ölü sayısının 100.000’leri bulabileceğini ifade etti. Dolayısıyla böyle bir kaos ortamında Apple’ın nasıl bir yol izleyeceği, Ar-Ge çalışmalarını nasıl yürüteceği büyük merak konusu.

Gerçi en kötü ihtimal, iPhone 11’nin yonga setini değiştirerek iPhone 12 diye satışa sunarlar. Nihayetinde yapmadıkları şey değil.

Yorumlar
renklidunya
Gakkonun çakması da çıkmış hem çekemiyorlar hem taklit ediyorlar 😅
Cevapla
🕯️H@rputlu🕯️
Güncel rumuzumla geldim yorumlarım ile sevenlerimden ayırmayın beni
Cevapla
💠Gakko💠
Yav Allah rızası için taklit etmeyin beni
TrendTecno
Bi sen eksiktin bu siteye bi Gakko yeter çakma seni
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.