Mobil

6 GB RAM'a sahip Fiyat/Performans telefonları - Hepsi canavar!

6 GB RAM'a sahip, oldukça güçlü olmalarına rağmen uygun fiyatları ile dikkat çeken telefon modellerini sizler için listeledik!

6 GB RAM'a sahip Fiyat/Performans telefonları - Hepsi canavar! - Page 1

Akıllı telefon sektöründe yer alan güçlü marka isimlerinin sayıları artarken rekabet de bu doğrultuda kızışıyor. Rekabetin kızışması ise daha kaliteli ve daha uygun fiyatlı modellerin doğmasına sebep oluyor. Bu markaların arasında Samsung, Huawei, Xiaomi, Apple, Oppo gibi isimler Türkiye'de en çok telefon satan markalar arasında yer alıyor.

Oppo geçtiğimiz yılın ilk çeyreğinde %5833 oranında kendine hayran bırakan bir artış ile bu listeye 5. sıradan girerken. Xiaomi ise %339 oranında bir artış ile bu listeye 3. sıradan girerek dikkatleri üzerine çeken markalar arasında yerlerini almışlardı.

Peki iyi de hangi akıllı telefonu almalıyım diyenler ne yapabilir? Bütçem kısıtlı fakat iyi bir telefon almak istiyorum diyenler. En iyi Fiyat/Performans telefonları hangi markadan üretiliyor? Bu haberimiz tam da sizin için.

Elbette ki öncelikle bütçenin belirlenmesi gerekecektir. Ancak bütçeyi düşük tutarak, üründen beklediğiniz verimin yüksek olmasını istiyorsanız. Sizin için seçtiğimiz Fiyat/Performans telefon modellerinin bulunduğu listemiz fikir sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. Listede yer alan telefonların tamamı 6 GB RAM'a sahip olduğunu da bir kez daha hatırlatalım. 

Listemizde yer alan telefon modellerinin fiyat aralığının ise 2.474,01 TL - 2.989,00 TL olduğunu da ayrıca belirtelim. Sıralama ise en yüksek fiyattan, en düşük fiyata olacak şekilde.

İşte 6 GB RAM'a sahip Fiyat/Performans telefonları!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.