Mobil

600 TL'lik Apple Watch rakibi satışta!

Yurt dışında 50 euro, ülkemizde ise 599 TL'den raflardaki yerini alan realme Watch, yapabildikleriyle adeta 3700 TL'lik Apple Watch S6'ya medyan okuyor.

600 TL'lik Apple Watch rakibi satışta!

Yurt dışında 50 euro, ülkemizde ise 599 TL'den raflardaki yerini alan realme Watch, yapabildikleriyle adeta 3700 TL'lik Apple Watch S6'ya medyan okuyor. Peki realme Watch'tan edindiğimiz ilk izlenimler hangi yönde? Bu sorunun yanıtını videomuzda bulabilirsiniz.

600 TL'lik Apple Watch rakibi satışta!

600 TL'lik akıllı saatten "ne hayır gelir" diye düşünmeyin. Zira realme'nin yeni akıllı saati beklentilerin bir tık üzerinde bir performans sergiliyor.

Eğer saat hakkında sorularınız varsa önümüzdeki günlerde yayınlayacağımı inceleme videosunda bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Bu arada şunu da belirtmek gerekiyor. Ülkemizdeki akıllı saat fiyatları malum. Geniş bir yelpazede bulunuyor. Dolayısıyla 600 TL'ye alabileceğiniz bazı modeller de mevcut. Fakat bu modellerin genel itibariyle ismi duyulmamış markalara ait olduğu da aşikar.

İşte tam da bu noktada realme Watch rakiplerinden ayrılıyor diyebiliriz. Eğer kullandığını telefon realme ise bu ürünü düşünmeden alabilirsiniz. Genel itibariyle tam bir fiyat performans ürünü olduğu söylenebilir.

Elbette söz konusu saat olduğunda tasarım da önemli bir etken. Dolayısıyla realme Watch'ın tasarım tarafında size ne kadar hitap ettiği de ayrı bir önem arz ediyor.

Herşeye rağmen önceliğini fiyat performans ürünü olmasıyla realme'nin yeni akıllı saati bu konuda hayli iddialı. Fakat yine de önümüzdeki günlerde yayınlayacağımız güncellemenin akabinde karar vermenizi tavsiye ederiz. Elbette yine de karar sizlerin. Sonuçta son sözü daima kullanıcı söyler.

Yorumlar
ACH
Anlıyorum piyasaya yeni giren bir ürünü hemen tanıtmak istediniz ama hiç bir detay vermemişsiniz. Telefonla görüşme var mı? Bağlantı detayları nasıl? Tutturmuşsunuz bir kanda ki oksijeni ölçüyor diye.
Cevapla
Umut kayra uysal
Yalan değilki
Cevapla
Murat
Ya sayfa sahipleri dalgamı geçiyorsunuz 6yasindaki oğlumda bu söylediklerinizi söyleyebiliyor.ne bu rezillik.
Cevapla
Uğur
(50€Yalan haber 🤪)Apple Watch S6 250 € ile 480 € arasında
Cevapla
Scofield
Realme watch ın fiyatını diyo 50 euro
Chevere
Reklam kokuyor sanki
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.