Mobil

779 TL'lik AirPods'un biri kaybolursa ne olacak?

Apple'ın kablosuz kulaklığı AirPods 779 TL'lik fiyatı ile dikkat çekiyor. Peki, kaybolmaya çok müsait olsan AirPods kulaklıklardan birini kaybettiğiniz zaman ne yapacaksınız?


Apple, geçtiğimiz gün erteleme haberleri ile gündeme gelen kablosuz kulaklığı AirPods'u resmen satışa sunmuştu. 779 TL'lik fiyatı ile dikkat çeken AirPods kulaklık, ses kalitesinden daha çok barındırmış olduğu teknoloji ile ön plana çıkıyor. Apple W1 çip sayesinde iPhone, iPad, Apple Watch ve MacBook cihazları arasında kolayca geçiş yapabilen AirPods aynı zamanda saniyeler içerisinde Apple cihazları ile eşleşebiliyor.

Görünüş itibari ile EarPods'un kabloları kesilmiş hali olan AirPods kulaklık, yapısı itibari ile kaybolmaya çok müsait. Şarjlı taşıma kutusundan çıkardığınızda yolda veya evde bile kulağınızdan düşüp kaybolabilme ihtimali olan AirPods için Apple önlemini çoktan almış.

Eğer AirPods kulaklıktan birini kaybettiğinizde tekrardan 779 TL'yi gözden çıkarmanız gerekmiyor. Eğer AirPods'tan birini kaybederseniz 69 dolar veya şarjlı kutusunu kaybederseniz yine 69 dolar ödeyerek yenisini satın alabiliyorsunuz.

1481874105_airpods-1024x560.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.