Mobil

8 GB RAM'a sahip en iyi Fiyat/Performans telefonları!

8 GB RAM'a sahip, oldukça güçlü olmalarına rağmen uygun fiyatları ile dikkat çeken telefon modellerini sizler için listeledik!

8 GB RAM'a sahip en iyi Fiyat/Performans telefonları! - Page 1

Rekabet, her alanda olduğu gibi akıllı telefon pazarında da daha kaliteli ve daha uygun fiyatlı modellerin doğmasına sebep oluyor. Akıllı telefon sektöründe yer alan güçlü marka isimlerinin sayıları artarken rekabet de bu doğrultuda kızışıyor. Bu markaların arasında Samsung, Huawei, Xiaomi, Apple, Oppo gibi isimler Türkiye'de en çok telefon satan markalar arasında yer alıyor.

Peki iyi de hangi akıllı telefonu almalıyım diyenler ne yapabilir? Bütçem kısıtlı fakat iyi bir telefon almak istiyorum diyenler. En iyi Fiyat/Performans telefonları hangi markadan üretiliyor? Bu haberimiz tam da sizin için.

Elbette ki öncelikle bütçenin belirlenmesi gerekecektir. Ancak bütçeyi düşük tutarak, üründen beklediğiniz verimin yüksek olmasını istiyorsanız. Sizin için seçtiğimiz Fiyat/Performans telefon modellerinin bulunduğu listemiz fikir sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. Listede yer alan telefonların tamamı 8 GB RAM'a sahip olduğunu da bir kez daha hatırlatalım. 

Listemizde yer alan telefon modellerinin fiyat aralığının ise 2.474,01 TL - 2.989,00 TL olduğunu da ayrıca belirtelim. Sıralama ise en yüksek fiyattan, en düşük fiyata olacak şekilde.

İşte 8 GB RAM'a sahip Fiyat/Performans telefonları!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.