Mobil

Acun Ilıcalı'nın oynadığı Oppo reklamı yayınlandı

Türkiye'de hayli aktif bir görünüm sergileyen Oppo, Sıla'dan sonra şimdi de Acun Ilıcalı'yı reklam yüzü yaptı. İşte detaylar.


Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapan Oppo, Sıla ile yaptığı reklam filmleri ile hayli ses getirmişti. Reno 2 modelleri için Sıla ile anlaşan Çinli akıllı telefon üreticisi, Reno 3 serisinde çıtayı yükseltti.

Oppo Türkiye, Reno 3 serisinin reklam filmi için Acun Ilıcalı ile anlaştı. Şu aralar gerek televizyonda, gerekse de sosyal medyada hayli popüler olan Acun Ilıcalı Oppo'nun yeni reklam yüzü oldu. 

Oppo'dan çekilen reklam filmi ile yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi.

Koleksiyon değeri taşıyan fotoğraflar

OPPO'nun yeni reklam kampanyası, modern insanların birer 'dijital koleksiyoner' olma fikrine dayanıyor. İnsanlar çektikleri fotoğraflarla, kaydettikleri videolarla sadece anı biriktirmiyorlar, aynı zamanda kendi koleksiyonlarını oluşturuyorlar. Acun Ilıcalı, reklam kampanyasında 'Hayatım Benim Koleksiyonum' diyerek; kendi hayatından koleksiyon değeri taşıyan anları paylaşırken; Yeni OPPO Reno3 Serisi'nin üstün fotoğraf ve video özelliklerinin de altını çiziyor.

Reno3 Serisi, şafak vaktindeki ilk güneş ışığından sessiz ve yıldızlı bir geceye kadar gerçek hayattaki güzellikleri kaydetmek konusunda farklı bir deneyim yaşatıyor. Seride yer alan her iki model, devrim niteliğindeki yakınlaştırma performansı ile mobil fotoğrafçılıkta çıtayı yükseltiyor. Tüm bu özellikler, koleksiyon değerinde fotoğraflar çekilmesi için tüm sınırları ortadan kaldırıyor.

Yeni kulaklık ve saat modelleri ilk kez görüntülendi

OPPO'nun 2020 yılında akıllı telefon haricinde ilk kez pazara sunduğu Enco W31 kulaklık modeli sonrasında, yeni kulaklık modeli ve yine Türkiye'de tüketicilerle buluşturacakları akıllı saat modeli de reklam filminde ilk kez görüntülendi.

3 günde 7 farklı mekanda çekildi

Kala Film'den Turgut Akaçık'ın yönetmenliğinde gerçekleşen 'Hayatım Benim Koleksiyonum' reklamının çekimleri üç günde, 7 farklı mekanda, sosyal mesafe kurallarına azami şekilde dikkat edilerek tamamlandı. Reklamda kullanılan jingle ise sadece bir reklam müziği olarak değil, başlı başına bir şarkı olması için düşünüldü ve bestelendi.

Yorumlar
Вусал усуспови
Oppo çok iyi telefon benimkide oppo
Cevapla
Opdima
Kendisi Apple kullanıyor lakin. İnandırıcı değil reklam maalesef.
Cevapla
Harun
Kararsızdım reklamı seyredince kararımı verdim almaktan vaz geçtim.
Cevapla
Dogrucu6
Bu adamın bulaştığı herşeyden şüphe ederim almam bu telefonu.
Cevapla
Вусал
Oppo yeni çıkdı bende kulanıyorum bence çok akılı telefon herkes kulansın👍👍👍👍👍👍
Bilal
Bu adam dediğin kişi 1000 tane burslu öğrenci okutuyor Afrika'ya gıda yardımı yapıyor ne cobuk insan karalamaya mehtaklisiniz, çamur at izi kalsin
Enişte
Bi reklamdan da eksik kal.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.