Mobil

AdDuplex Verilerinde Yeni Windows Phone Cihazlar Ortaya Çıktı

AdDuplex verilerine göre Windows Phone ekosistemine beş yeni cihaz daha katılacak.


Windows Phone eksenli çalışan reklam ve istatistik kurumu AdDuplex'a ait verilerde çok sayıda Widonws Phone tabanlı cihaza rastlandı. Geçtiğimiz günlerde Window Phone ekosistemine dair işletim sistemleri kullanım oranları açıklayan kurumun veritabanında LG’ye ait bir tablet de ortaya çıktı.

AdDuplex verilerinde ortaya çıkan cihazların ilk RM-115 model numarasına sahip. Microsoft tarafından hazırlandığı bildirilen telefonda 5 inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü ekran kullanılacak. RM-1160/1162 model numarasına sahip telefon ise 5.4 inç büyüklüğünde 1280 x 768 piksel çözünürlüklü ekranla donatılacak.

İlginizi çekebilir >> 

1450705822_adduplex-windows-phone-report-1.jpg

AdDuplex  Verilerinde Yeni Windows Phone Cihazlar Ortaya Çıktı

AdDuplex verilerinde LG V496 model numarasına sahip bir tablet de yer aldı. LG’nin halihazırda benzer model numarasına sahip 8 inçlik Android tabanlı G Pad tableti bulunuyor. Dolayısıyla söz konusu tabletin Windows 10 Mobile sürümü ilerleyen dönemde karşımıza çıkabilir; ya da cihazın model numarasında bir yanlışlık yapıldı. 

Geçtiğimiz günlerde GFXBench kriter testinde ortaya çıkan HP Falcon’a bu defa AdDuplex’te rastlandı. Bir diğer cihaz ise Acer cephesinden. Acer S58xWWxGEN1 model numarasına sahip telefonda 5.2 inç büyüklüğünde 1280x768 piksel çözünürlüklü ekran yer alacak. 

Son olarak; AdDuplex'in geçtiğimiz günlerde açıkladığı istatistilere göre Windows 10 Mobile kullanım oranı %8.8'e yükseldi. 

İlginizi çekebilir >> 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.