Mobil

Ahşap ve camdan oluşan akıllı telefon!

Elephone, ahşap ve camdan oluşan yeni bir akıllı telefon duyuracak. Ahşap telefonun görüntüsü sızdırıldı.

İşte ahşap akıllı telefon!

Akıllı telefon üreticilerinin ve tasarımcıların son 3-4 yıldır ilham kaynağı kalmadığı görülüyor. iPhone 6'nın piyasaya sürülmesinden sonra çoğu üretici bu tasarımın kopyasını aldı ve hemen hemen tüm şirketler benzer görünümlü modeller çıkardı. Aynı şey Xiaomi Mix'in ilk modeli ile de oldu ve şimdi de iPhone X’in çentikli ekranı moda oldu.

Tasarımın yanı sıra, kullanılan malzemeler bir cihazın nasıl göründüğü ve ne hissettirdiğine dair önemli bir rol oynamaktadır. Kasım ayında gelen bilgiler, yaklaşmakta olan Elephone cihazında ahşap bir arka panelin bulunduğu konusunda bilgi vardı. Ancak o zamandan beri başka ir bilgi gelmedi. Bugün, böyle bir cihazın yeni bir fotoğrafı ortaya çıktı ve çok ilginçtir ki, ahşap ve metal kombinasyondan yapılmış gibi görünüyor. 

Ahşap ve camdan oluşan akıllı telefon! - Resim : 1

Kılıf üreticileri kullanıcılara ahşap çözümler sunuyorlar ancak. Bir akıllı telefonun tasarımının ahşap olması daha çok dikkat çekecektir. Aşağıda sızdırılan görüntüyü inceleyebilrisiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.