Mobil

AirDroid artık internetsiz de çalışıyor!

Android'in en çok kullanılan uygulamaları arasında yer alan AirDroid, yeni güncelleme ile internetsiz de çalışıyor. AirDroid 4.0 güncellemesi ile farklı yenilikler de geliyor.

AirDroid artık internetsiz de çalışıyor!

Android kullanıcılarının yaygın olarak kullandığı uygulamalar arasında yer alan AirDroid, güncelleme alarak yeni özelliklere ve yepyeni bir tasarıma sahip oldu. AirDroid 4.0 ile gelen ve Android kullanıcılarının çok hoşuna gidecek en iyi özellik ise uygulamanın internetsiz de çalışıyor olabilmesi.

Yakındaki özelliği ile artık yakınınızda olan AirDroid kullanıcılarına dosya gönderebileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken AirDroid'den yakınındaki bölümüne tıklayın karşı tarafın isteği kabul etmesi olacak.

1479738297_ekran-resmi-2016-11-21-17.24.17.png

PC'ye bağlanıp Android cihazlardaki mesajlar, çağrı gibi bildirimleri PC ekranında görüntülemeyi/yanıtlamayı ve kablosuz olarak veri transfer etmeyi sağlayan AirDroid, yeni güncelleme ile "Araç" bölümüne sahip oluyor. Bu bölümde tek tek hangi uygulamanın bildirimini PC ekranında göstereceğini seçebiliyorsunuz.

AirDroid uygulamasını indirmek için tıklayın 
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.