Mobil

AirDroid ile iPhone'a kablosuz dosya atmak çok kolay!

Android'in sevilen kablosuz transfer uygulaması AirDroid, iOS'e geldi. AirDroid ile iPhone'a kablosuz olarak dosyalarınızı atabilirsiniz.

AirDroid ile iPhone'a kablosuz dosya atmak çok kolay!

Android kullanıcılarının yıllardır vazgeçilmez uygulamaları arasında yer alan AirDroid, iOS platformuna da geldi. Windows ve macOS üzerinden kablosuz olarak Android ve iOS cihaza veri transferi yapmayı sağlayan AirDroid, özellikle iPhone kullanıcılarını iTunes çilesinden kurtarıyor.

App Store'da ücretsiz olarak yer alan 'i indirdikten sonra uygulamaya mail adresiniz ile kaydolun. PC'deki internet tarayıcınızdan www.airdroid.com adresine girin ve AirDroid kimliğiniz ile giriş yapın. Tarayıcı olarak daha hızlı ve sorunsuz dosya aktarımı için Chrome kullanmanızı öneriyoruz.

iPhone'dan AirDroid uygulamasını açın ve Nearby sekmesinden PC'nizi bulun. iPhone ile PC birbirini gördükten sonra dosyalarınızı Wi-Fi üzerinden sürükle bırak yöntemi ile aktarabilirsiniz. Saniyede 20 MB'a kadar dosya aktarabilen AirDroid'in; fotoğraf, video, müzik ve diğer tüm dosya formatlarını desteklediğini belirtelim.

1508223302_airdroid.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.