Mobil

AirPods sahiplerine yeni masraf kapısı geldi!

Airpods sahiplerine yeni bir masraf kapısı daha çıktı. İşte kulaklığı temizlemek için kullanılabilecek ilginç ürün.

AirPods sahiplerine yeni masraf kapısı geldi!

Apple AirPods kulaklığı temizlemek küçük yapısından dolayı, bazen çok zor olabiliyor. Buradaki baş karakterin AirPods olması sadece bir örnek. Genel olarak kablosuz kulaklık temizlemek, gerçekten zor bir iş.

Cardlax isimli firma da bizler gibi düşünüyor olacak ki yeni bir makine duyurdular. Bu mini çamaşır makinesine kulaklıklarınızı atıyorsunuz ve dakikalar içerisinde tertemiz oluyor.

AirPods sahiplerine yeni masraf kapısı geldi!

Başlangıçta, 1 Nisan şakası gibi duran reklamları ve tanıtımlarından aslında olayın şaka olmadığı ortaya çıktı. Durum sadece tarihsel bir tesadüftü. Gerçekten de mini bir çamaşır makinesi. Amacı ise kulaklıklarınızı temizlemek.

Yumuşak köşeli küp şeklindeki eski merdaneli çamaşır makinelerini andıran tasarımı ile bu mini makine, üst tarafından açacağınız kapak ile iç kısmına erişim sağlıyor. Kulaklıklarınızı içerisinde atıyorsunuz. İçerisinden bulundurduğu silindirik mini süngerler ile kulaklığınızın erişmesi zor yerlerini temizliyor.

Geliştirici ekibin aktardığına göre; “Cardlax ile kulaklığınızın temizlendikten sonraki haline şaşıracaksınız. İlk aldığınız günkü gibi olacak.”

Bu mini çamaşır makinesinin her ne kadar AirPods ile reklamı yapılsa da, AirPods Pro ve hemen hemen bütün kablosuz kulaklıklar ile uyumlu olarak kullanılıyor. 

Kickstarter’da şimdiden yüzde 380 hedeflerini tamamlayan ekip Haziran ayında gönderim planlıyor. Şu anda indirimli olarak 33 Dolardan satın alabileceğiniz bu mini çamaşır makinesi, resmi olarak piyasa çıktığında 39 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

Yorumlar
Kullanıcı
Bende freebuds3 var benimkide pisleniyor her gün saçımı yıkayıp kulağımı temizlediğimden sıkıtı olmuyor ama pislendiğindede kartonları duvara yapıştırmak için kullanılan sakıza benzer malzeme var çok iyi yapışkanı olduğu için çok güzel temizliyor telefonununuzun hoparlörü mikrofon şarj girişi gibi heryeri temizliyebilşrsiniz çok kullanışlı tavye ederim 8 10 tl bişey her kırtasiyede bulunur
Cevapla
Adımı söylemek istemiyorum .
Galaxy buds
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.