2. iPhone Next G Tasarlayan: Samuel Lee Kwon Bilezikten sadece biraz daha büyük olan bu giyilebilir teknoloji, avuç içinizde büyük bir ekran oluşturabiliyor. Elinizin boyutlarıyla sınırlı olan telefonu kullanmak muhtemelen normal telefonu kullanmak kadar kolay olmayacak, ancak böyle bir fikrin denendiğini görmek bile güzel.

3. Mobile Script Tasarlayan: Mukomelov Studio Esnek bir ekrandan faydalanan Mobile Script konsepti, uzatılarak tablete dönüşebiliyor. Cihazın kaplı olduğu nano madde , güneş ışığını enerjiye dönüştürerek pil ömrünü uzatabiliyor.

4. Window Phone Tasarlayan: Seunghan Song Windows Phone ile karıştırmayın: Bu konsept, pencere gibi tamamen saydam bir telefon hayal ediyor. Telefon, hava durumuna göre görünüm değiştirebiliyor, örneğin karlı bir günde bir buz parçası gibi görünebiliyor.

5. Nexus P3 Tasarlayan: Enrico Vicari ve Giuseppe Avanzato Bazı yönleri bize LG G5i hatırlatan bu konsept, üzerindeki yuva yoluyla donanım ilave etmenize izin veriyor. Cihazın üzerindeki kızağı açarak QWERTY klavyeyi veya gamepadi ortaya çıkarabiliyorsunuz. İsterseniz klavye yerine 4,700mAhlik pil kullanmanız da mümkün.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.