DBS Designing, ince detaylara kadar uğraşan ve muhteşem işler yapan tasarımcı bir ekip. Eski çalışmalarından nasıl olduklarını kaç defa kanıtladılar. DBS, Galaxy S9 ve Galaxy S9+'la birlikte konsept telefonlarda çıtayı biraz daha yukarı çıkartmayı başarmış.

Konsept S9, 5.6 inç, S9+ ise 5.8 inç'lik QHD+ sAMOLED ekrana sahip. S9'da 12 MP'lik tek ana kamera bulunurken, S9+'ta ise 12+12 MP'lik çift kamera var. Cihazların ön kamerası ise 8 MP.

Donanımsal olarak da S9'da 4GB RAM/64 GB depolama alanı yer alırken, S9+'ta ise 6 GB RAM/128 GB depolama birimi var. Her iki konsept telefon suya ve toza dayanıklı. İris tarayıcı ve kablosuz şarj özelliklerine de sahipler.

DBS görünüşe göre raporlardan ve sızıntılardan da yararlanmış. Konsept dahi olsalar, gerçek S9 ve S9+ hakkındaki raporlarda geçen özelliklere ve tasarım detaylarına sahipler. Bu yüzden DBS'in çalışması gerçek telefonların nasıl olabileceği hakkında da fikir veriyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.