Mobil

Akıllı saat Galaxy Gear bu telefonlarla da kullanılabilecek!

Samsung'un akıllı kol saati bakın hangi telefonlarla kontrol edilebilecek!

Akıllı saat Galaxy Gear bu telefonlarla da kullanılabilecek!

Geçtiğimiz aylarda Samsung, yeni amiral gemisi Note 3 ve akıllı kol saati Galaxy Gear'ı tanıtmış, sektöre yeni bir ivme kazandırmıştı. Samsung, iş ve günlük hayatın tempolu ritimine ayak uydurmak için rengarenk çıkarmış olduğu saatleri telefonlardan kontrol etme imkanı sunuyor. 

Note 3 ile senkronize bir şekilde çalıştığı duyurulan akıllı saat, ilerleyen günlerde Galaxy Note 2, Galaxy S3 ve Galaxy S4'e gelecek Android 4.3 Jelly Bean güncellemesiyle kontrol edilebilir denildi. Kullanıcıların tepkisine yol açan bu yelpaze akıllı saat almak isteyenleri tedirginliğe itti. 

1382526578_galaxygear-hero-image.jpg

Samsung, diğer cihazlardan kullanım oranının düşük olacağı bilinen Galaxy Gear için kolları sıvadı. Geçtiğimiz saatlerde gelen açıklamaya göre yeni akıllı kol saati başka cihazlardan da kullanılabilecek. Yelpaze şu yeni nesil cihazlarla genişletildi. Galaxy S4 Mini, Galaxy S4 Active, Galaxy Mega 5.8, Galaxy Mega 6.3 ve Galaxy S4 Zoom.

*Uyumluluk için gelecek güncellemelerin bu ay sonu itibariyle dağıtılacağı müjdesini de verelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.