Mobil

Akıllı telefon kopyacısı en rezil 4 üretici

Akıllı telefon kopyacılığını abartan üreticiler.

Akıllı telefon kopyacısı en rezil 4 üretici

Genellikle saatler, pahalı parfümler, takılar ve hatta giysilerin marka olanlarının kopyası yapılır ama genellikle Asya ülkelerinde popüler marka akıllı telefonların kopyaları daha çok yapılıyor.  Ancak bazı kloncu firmalar bu işi abartarak neredeyse tüm popüler akıllı telefonların klonlarına imza atabiliyorlar.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda bu üreticileri ve ürettikleri akıllı telefonları inceleyebilirsiniz.

No. 1

Samsung Galaxy Note 3, Note 4, Galaxy S5, OnePlus One, Xioami MI4, iPad Mini ve -Galaxy S6 şirketin klonladığı akıllı telefonlar arasında yer alıyor.  Bunlar sadece Çinli No.1 şirketinin web sitesinde satılan cihazların bazıları. NO.1 yeni ve dikkat çekici akıllı telefon klonlayan firmalar arasında genelde ilk sıralarda yer alıyor.

 1430063226_no.-1.jpg


GooPhone

Samsung'un Galaxy Note Edge dahil en son tanıtılan cihazları, Apple'ın son iPhone modelleri, HTC'nin One M8 modelinden aşağısı olmak üzere tüm modellerin GooPhone ‘de klonları mevcut ve şirket utanmadan çalışmalarına devam etmektedir.

1430063298_goophone.jpg

HDC

Listedeki suçluların geri kalanı gibi HDC, amiral gemisi cihazları klonlama konusunda uzun bir geçmişi var ve şimdiye kadar 100 kopya cihaza imza attı. Beklendiği gibi Galaxy S6 gibi ağır topları da var ve hatta şirket Galaxy S6 Edge klonuna hazırlanıyor.

1430063253_hdc.jpg

OrientPhone

Çin e-perakendecisi OrientDeal’in kendine ait akıllı telefon klonlama kolu mevcut ve sürekli popüler akıllı telefonların kopyalarını bastırıyor. Bildiğimiz kadarıyla OrientPhone Batı ve Doğu ülkelerde popüler markaların kopyalarını müşterilere sunuyor ve en çok tercih edilen kopyacı üretici.

1430063278_orientphone.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.