Akıllı telefonla kullanabileceğiniz 10 aksesuar - Page 1

Akıllı telefonunuzda kullanabileceğiniz ilk aksesuar, Olloclip’in 4’ü 1 arada lensi. iPhone modelleriyle kullanabileceğiniz bu lens kiti içerisinde 2 adet makro lens, balık gözü ve geniş açılı lens yer alıyor. Ollocilip’in diğer lenslerini de ekleyerek farklı sonuçlar elde edebileceğiniz lens kitinin Samsung Galaxy serisi akıllı telefonlarla kullanabileceğiniz versiyonu da bulunuyor. Kasım ayı içerisinde satışa sunulacak olan Olloclip 4’ü 1 arada lensi 79.99 dolardan ön siparişte.

Akıllı telefonla kullanabileceğiniz 10 aksesuar - Page 2

Akılı telefonunuza kolayca ekstra bir lens takmak istiyorsanız Easy-Macro lens, aradığınız ürün olabilir. Kauçuk bandı sayesinde birçok cihazla uyumlu şekilde çalışabilen makro lens, 4x yakınlaştırma sağlıyor. Easy-Macro lens 14.95 dolar fiyat etiketiyle yurtdışından temin edilebilir.

Akıllı telefonla kullanabileceğiniz 10 aksesuar - Page 3

Makro fotoğrafçılıkla ilgileniyorsanız bu lens ilginizi fazlasıyla çekecektir. 150x’e kadar yakınlaştırma yapabilen Micro Phone Lens 150x, akıllı telefonunuzun kamerasını, tabiri caizse mikroskopa dönüştürüyor. Bitkileri ve böcekleri yakından görüntülemek için kullanabileceğiniz Micro Phone Lens 150x, 49.99 dolar fiyat etiketiyle yurtdışından temin edilebilir.

Akıllı telefonla kullanabileceğiniz 10 aksesuar - Page 4

Telefonla fotoğraf çekerken en çok şikayet edilen konulardan birisi yetersiz ışık. Nova’nın geliştirdiği kablosuz flaş, Bluetooth üzerinden cihazınıza bağlanıyor ve deklanşörle senkronize olarak çalışıyor. iPad ve iPhone modelleriyle uyumlu olan flaş üzerinde 40 adet LED lamba yer alıyor. Uygulama üzerinden aydınlık ve ısı sıcaklığını ayarlamanıza imkan tanıyan Nova kablosuz flaş 59 dolar fiyat etiketine sahip.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.