1. Çevrimiçisin kiminle konuşuyorsun!
Karşı tarafa soğuk terler döktüren cümle, eğer sevgili o anda bir yamuk yapmıyorsa içi rahat bu soruyu cevaplayacaktır. Hatta ekran görüntüsü göndererek içinizi rahatlatacaktır. Ama en büyük kabus, gece ben yatıyorum dedikten sonra çevrimiçi olup sevgilisine yakalanan gencin dramı, Allah düşmanınıza bile vermesin :)

2. Gelin bi selfie çekelim!
Dosta düşmana çok keyifliyiz, eğleniyoruz, mutluyuz pozları, sevgiliyle pazar keyfi style, chok cnm sklıyo şovları, dudağımı büzer pozumu veririm havaları, özel günler aile selfie'leri saymakla, çekmekle bitmez.

3. Grup açalım mı?
Ahh bunun sonu yok işte, gruba girersin çıkamazsın :) Mutlaka önemli bir gündem vardır, derdi olan bir süre sonra tüketir seni ya da birinin sağlam gıybeti yapılıyordur.

4. Check-in yapıyorum seni de ekleyeyim mi?
Nazik dostlarımızın check-in yapmadan önce sorduğu can alıcı soru. Check-in yapılıp nerede olduğun herkese duyurulur hele hele bulunduğun mekanda biriyle göz teması kurduysan listeden taranır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.