Mobil

Akıllı telefonların yeni kralı o: 'Tag Heuer Racer'

Fiyatıyla görenleri hayrete düşürüyor!


Gün geçmiyor ki yeni bir Android telefon daha piyasaya çıkmasın. Saatleriyle bildiğimiz Tag Heuer yeni lüks telefonunu piyasaya çıkarıyor. Tag Heuer Racer tabi ki tasarımında GT ve Formula 1 araba yarışlarından ilham almış.

Karbon fiber ve titanyumdan yapılmış cihaz avant-garde işletim sistemine sahip. Ön kısımda 4 adet ana buton bulunuyor ve Tag Heuer sözünü tutacak ve Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncelletirmesini de kısa zamanda yayınlayacak.

Tag'ın akıllı telefonu Racer, İspanyol mühendisler tarafından geliştirildi. Resmi sitesinde de tanıtımı yapılan Tag Heuer Racer çok yakında sahiplerini bulacak.  Tag Heuer'in önceki modeli Android 2.3 Gingerbread ile çalışıyordu.

3D kullanıcı ara yüzü ve görüntülü konuşma sağlayan ön kamerasıyla gelen bu telefo banka hesabınızdaki paranın tamamını almaya geliyor. Android 4.0 güncellemesinin ardında bu telefonun güncelleştirmesi alıp almayacağı da belli değil.

RACER yine de ortalama bir akıllı telefon kapasitesi sunuyor. 1.0 GHz işlemci, yüksek çözünürlüğe sahip 3.5-inç 16-milyon renkli dokunmatik ekran, 5.0-mega piksel otomatik odaklamalı arka kameraya sahip.

VGA ön kamera, 256MB dahili hafıza, 16GB'a kadar yükseltilebilen SD kart girişi ve Android 2.3 işletim sistemiyle çalışıyor.

'den 400,000 kadar uygulamaya erişim imkanı sunuyor. TAG Heuer-centric multi meyda ve ara yüzde kendinden bazı özellikler bulunduruyor.

TAG'ın diğer bir avantajı ise MONACO V4 Titanium, MIKROGRAPH ve CARRERA gibi saat modelleriyle bağlantılı uygulamalar içeriyor.  Genel özellikleri ise 3D kullanıcı ara yüzü, AGPS, WiFi ve Bluetooth bağlantısı. Son olarak 1400 mAh lityum-iyon batarya 330 saat (yaklaşık 14 gün) normal kullanım sağlıyor.

Bu telefon Tag Heuer'in akıllı telefon sektörüne ilk girişi değil, geçtiğimiz yıl 6750$ fiyatla bir cihaz daha piyasaya çıkarmıştı ve ilk telefonu da 2008 yılında raflarda yerini almıştı.


Tag Heuer Racer, Harrod tarafından 2800 £ ya da 3700 $ olarak Temmuz ayı içerisinde satışa çıkması bekleniyor. Tanıtım videosu ve resimlerle bu muazzam fiyattaki telefonu inceleyebilirsiniz.

Peki sizce bu telefon fiyatını hakediyor mu?

İşte Tag Heuer tanıtım videosu :

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.