PhoneSoap 2.0, temizliği gerçekten önemseyenler için eşi olmayan bir ürün. Phablet kategorisindeki telefonların bile sığabileceği bir kutu şeklinde tasarlanan bu ürünün içerisinde iki adet (biri altta diğeri üstte) UV-C ışığı bulunuyor. Bu ışık, telefonunuzun üzerindeki tüm mikroorganizmaları ortadan kaldırıyor. Aynı zaman bu işlem sırasında telefonunuzu şarj edebiliyorsunuz. Ürünün fiyatı 60 Dolar.

PhoneSoap aslında oldukça faydalı bir ürün. Ancak pek popüler değil. Antibakteriyel özelliğe sahip olan bu ürünü telefonunuzun ekranına sürüyorsunuz. Ardından mikrofiber bez ile sürdüğünüz sıvıyı ekrana dağıtıyorsunuz. Ürün hem bakterilere hem de ekranı kullandıkça oluşacak parmak izlerinize meydan okuyor. Ekranda parmak izi kalmasına engel oluyor. PhoneSoap Polish 15 Dolar.

NueVue isimli bu kılıf sınırlı sayıda cihaz için satılıyor. iPhone 6, iPhone 6 Plus ve iPad Air için satılan kılıf anti-mikrobik özelliklere sahip. Üreticisinin iddiasına göre bu kılıf, içerisinde mikropların çoğalmasına engel oluyor. Aynı zamanda fiziksel olarak da cihazı darbelere karşı koruyor. Farklı telefon ve tabletlere göre fiyat değişmekle birlikte 30-50 Dolar arasında satın alabileceğiniz bir ürün olduğunu söyleyelim.

Mist, içerisinde antibakteriyel sıvı bulunduran bir çeşit sprey. Ancak ürünün etrafında mikrofiber bez olması olayı ilginçleştiriyor. Mist isimli bu spreyi telefonunuzun veya tabletinizin ekranına sıkıyorsunuz ve daha sonra spreyin yan yüzeylerini kullanarak ekranı siliyorsunuz. Oldukça pratik tasarlanmış bir ürün. Mist sadece 13 Dolar.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.