MyTube isimli uygulama, iOS 9 sürümüyle birlikte gelen “picture-in-picture” özelliğini destekliyor. Eğer iPad Air 2 kullanıyorsanız, artık farklı bir uygulama gezerken, YouTube’dan video izleyebilirsiniz. Yani uygulama, iOS arayüzünün üzerine bir pencere açarak, YouTube’dan özgürce faydalanmanızı sağlıyor.

Ayrıca, bölgesel kısıtlamalarla Türkiye’de yayınlanmayan videoları, MyTube ile izlemeniz mümkün. Uygulama tamamen ücretsiz ve indirme linkini aşağıda bulabilirsiniz.

Tube Player isimli uygulama, çok kolay kullanılabilen arayüzü ile dikkat çekiyor. Parmağınızla yapabileceğiniz çok sayıda kısayol özelliği mevcut. Videoları kolay ve hızlı bir şekilde ileri-geri oynatma özelliğinin yanı sıra, uygulamada yine bölgesel kısıtlamalardan etkilenmiyorsunuz. Videoyu ileri-geri sarma, ses açıp-kapatma gibi kontrollüleri jestlerle yapmak mümkün. Tube Player, ücretsiz olarak AppStore’dan indirilebiliyor.

NetTube isimli uygulama, YouTube’dan müzik dinleyenler için oldukça kullanışlı. Normalde telefonunuzdan YouTube uygulamasını açıp bir müzik klibini oynatmaya başladığınızda ve YouTube’dan çıktığınızda, müzik kapanıyor. Ancak NetTube uygulamasıyla arka planda videoları oynatabiliyorsunuz. Ayrıca NetTube, YouTube haricinde SoundCloud servisi içerisinde de arama yapabiliyor.

McTube uygulaması, sunduğu arayüz ile dikkat çekiyor. Uygulama, çok sayıda tema seçeneğiyle, YouTube’u nasıl görmek isterseniz öyle görmenize yardımcı oluyor. Arka planda video oynatma özelliğinin yanı sıra McTube farklı bir bir özellik ile öne çıkıyor. Eğer internet paketinizin kotası az ise, McTube üzerinden müzik kliplerini dinlerken, videoyu değil sadece ses kısmını oynatabiliyorsunuz. Böylece internet paketiniz çok uzun süre dayanabilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.