Mobil

Altın kaplama HTC geliyor!

HTC, Apple ve Samsung'un altın renklerindeki telefonlarından sonra atağa geçti.


Apple'ın iPhone 5S ve Samsung Galaxy Note 3'ünün farklı renklerde üretme planlarından sonra HTC de atağa kalktı. HTC'den gelen haberler dahilinde gerçek altın kaplama telefonu üretmeye hazırlandığı bildirildi. Gelecek telefonun HTC One için olacağı ve çok sınırlı sayıda olacağı da eklendi. HTC One UK firmasından gelen haberler, HTC'nin de bu işin içinde ben de varım şeklinde yorumlandı.

1381228245_gold-htc-one-.jpg

HTC One ile aynı boyda ve aynı arayüz ve özelliklere sahip olacak telefon için, ön ve arka kısmı 18 ayar altın ile kaplanacağı, bunun da bir gövde gösterisine dönüşeceği bekleniyor. Telefonun üretiminde Goldgenie adlı şirketin sahip olduğu Laban Roomes yapacağı duyuruldu. Laban Roomes, bu işi yaparken kendi logosu olan MOBO 18'i de telefonun üzerine yerleştirmeyi düşünüyor.

Üretimi İngiltere'de gerçekleşecek telefon için, tahmini fiyatı 4400$ olarak fısıltı gazetesindeki yerini alıyor. iPhone 5S'in 750 $ olduğu günümüzde peki siz ne düşünüyorsunuz yeni gelecek telefon için? Bizimle paylaşınız.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.