HTC, sadece altın sarısı değil, kırmızı ve mavi gibi renkleri de özel serilerle sunan bir firma. En güncel model olan HTC One M9’da altın sarısı renk seçeneği ihmal edilmemiş. Fırçalanmış metal yüzeye sahip olan One M9, altın sarısı renk seçeneğini en iyi taşıyan modellerden biri.

İlk kez metal kasaya Galaxy S6 ile geçiş yapan Samsung, cam-alüminyum karışımı kasasında altın sarısı renk seçeneğini ihmal etmemiş. Samsung 2015 yılında güzel tasarımlı modeller ile karşımıza çıktı. S6 ailesinin tüm versiyonlarında bu renk seçeneği mevcut.

Listemizdeki tek plastik kasalı gövdeye sahip olan model LG G4. LG, ilk kez altın sarısı renk seçeneğini G4 modelinde kullandı. Telefonun aynı zamanda deri arka kapak seçeneği olduğunu da hatırlatalım.

Eğer sadece altın sarısı bir telefon değil, aynı zamanda bir phablet arıyorsanız, Galaxy Note 5 tam size göre bir model olabilir. Cam-alüminyum karışımı arka yüzey oldukça şık duruyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.