Mobil

Amiral gemisi Nokia 8 de ekranı açıkken görüntülendi

Nokia'nın amiral gemisi Nokia 8, ekranı açıkken görüntülendi.

Amiral gemisi Nokia 8 de ekranı açıkken görüntülendi

Nokia’nın merakla beklenen amiral gemisi akıllı telefonu Nokia 8, 31 Temmuz tarihinde resmen ilan edilecek. Nokia 8, muhtemelen şirketi diriltecek ilk üst düzey Nokia akıllı telefon markası olacak.

Nokia yeni amir gemisi akıllı telefonunu tanıtmadan önce sızıntılar gelmeye devam ediyor. Nokia’nın yeni akıllı telefonu yanlışlıkla resmi Çin web sitesinde listelendi. 

Şu anda Nokia'nın Çinli web sitesinde Nokia 8'e ait görüntü yok ancak, bazı hayranları telefonun orada kesinlikle görüldüğünü söyledi ve bunu kanıtlamak için bir de ekran görüntüsü aldı. 

Daha önce bildirildiği gibi Nokia 8, en azından cepheden bakıldığında Nokia 6'ya çok benziyor. Parmak izi tarayıcıyı, üst ve altta kalın çerçeveler görebiliyoruz. Nokia 8'in arka yüzünde, Zeiss marka çift kamera barındırdığı iddia ediliyor.

Nokia 8'in içerisinde Qualcomm Snapdragon 835 işlemci, 4 GB veya 6 GB RAM ve 64 GB dahili bellek paketi bekleniyor. 5.3 inç Quad HD (1440 x 2560 piksel) ekranın yanı sıra belki de Nokia'yı oldukça cazip bir akıllı telefon haline getirecek özellikler de yer alacak.. 

Nokia 8'in mavi, gümüş, altın mavisi ve altın bakır gibi çok sayıda renk çeşidi olacağı söyleniyor. Yeni telefon, Android 7.1 Nougat işletim sistemi ile çalışacak ve fiyatı 600 doların altına olacak. Şimdi, tek yapmamız gereken HMD ve Nokia'nın cihazı duyurmasını beklemek.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda Nokia 8'e ait en kesin görüntüleri inceleyebilirsiniz.

1500530935_this-is-probably-the-nokia-8.jpg
1500530962_this-is-probably-the-nokia-8-1.jpg
1500530975_this-is-probably-the-nokia-8-2.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.