Mobil

Android 11 alacak olan Samsung modelleri

Samsung da diğer üreticiler gibi Android 11 güncellemesini sunacağı modellerini belirledi. İşte Android 11 alacak olan Samsung telefonlar!

Android 11 alacak olan Samsung modelleri - Page 1

Akıllı telefon dünyasının en önemli üretecilerinden birisi olan Samsung, kullanıcılarını güncelleme anlamında üzmeyen şirketlerin başında geliyor. 8 Eylül'de Android 11 işletim sisteminin yayınlanması ile beraber artık söz üreticilerde ve kullanıcılar da telefonlarına bu güncellemenin gelip gelmeyeceğini bir hayli merak ediyor. Bu konuda Samsung telefon sahiplerinin biraz daha şanslı olduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz. Zira Güney Kore merkezli teknoloji devi birçok telefonuna bu güncellemeyi sunacak. Eğer listede telefonunuz yoksa hemen üzülmenize gerek yok çünkü zaman içerisinde liste genişleyecektir. İsterseniz şimdi sözü daha fazla uzatmayalım ve Android 11 alacak olan Samsung modellerine bir göz atmış olalım.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.