Android 11 alacak olan tüm Honor akıllı telefonlar! - Page 1

Kullanıcıların merakla beklediği Android 11 güncellemesi, yakın bir zaman sonra hayata geçecek. Dolayısı ile Huawei kullanıcıları merakla Android 11 güncellemesi alacak olan modelleri şimdiden araştırmaya başladı.


Android 11 ile birbirineden güzel birçok yeni özellik kullanıcılar ile buluşacak. Kullanım kolaylığı sağlayacak ve güvenliği sıkılaştıracak olan bu özellikleri daha önceki yazılarımızdan inceleyebilirsiniz.


Daha önce, Android 11 geliştirci önizleme sürümü ile Google'ın Colombus adı verilen bir yazılım özelliğini test ettiği keşfedildiğini duyurmuştuk. Bu yeni fonksiyon ile telefonun arka kısmına dokunduğunuzda cihazınızdaki akselometre devreye giriyor ve yaptığınız çift dokunuşu algılıyor. Aşağıdaki videolardan Colombus sistemi çift dokunuş ile cihazın içerisindeki akselometre ve jiroskopları kullanarak “ekran fotoğrafı alma, son uygulamaları görüntüleme” gibi birtakım işlevleri gerçekleştirebildiğini görebilirsiniz.


Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan bu modellerin hangilerine olduğuna, gelin hep birlikte göz atalım.


Android 11 alacak olan tüm Honor akıllı telefonlar (Tam Liste);

Android 11 alacak olan tüm Honor akıllı telefonlar! - Page 2

Honor 9X


Android 11 alacak olan tüm Honor akıllı telefonlar! - Page 3

Honor 9X Pro

Android 11 alacak olan tüm Honor akıllı telefonlar! - Page 4

Honor 10X

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.