Android 11 alacak olan tüm Huawei akıllı telefonlar - Page 1

Merakla beklediği Android 11 güncellemesi, yakın bir zaman dilimi içerisinde hayata geçecek. Dolayısı ile Huawei kullanıcıları merakla Android 11 güncellemesi alacak olan modelleri merak ediyor.


Kullanım kolaylığı sağlayacak ve güvenliği sıkılaştıracak olan Android 11 ile birbirineden güzel birçok yeni özellik kullanıcılar ile buluşacak.


Daha önce, Android 11 geliştirci önizleme sürümü ile Google'ın Colombus adı verilen bir yazılım özelliğini test ettiği keşfedildiğini duyurmuştuk. Bu yeni fonksiyon ile telefonun arka kısmına dokunduğunuzda cihazınızdaki akselometre devreye giriyor ve yaptığınız çift dokunuşu algılıyor. Aşağıdaki videolardan Colombus sistemi çift dokunuş ile cihazın içerisindeki akselometre ve jiroskopları kullanarak “ekran fotoğrafı alma, son uygulamaları görüntüleme” gibi birtakım işlevleri gerçekleştirebildiğini görebilirsiniz.


Tüm bunların yanında, çift dokunuş özelliğini aşağıdaki seçenekler için kullanmanız da mümkün;  • Müziği oynatma ve durdurma.

  • Gelen aramayı sessize alma.

  • Alarmı susturma.

  • Google Asistan’ı başlatma.

  • Kamera açma.

  • Kronometreyi kapatma.

  • Bunlarla beraber kullanıcıların tercihine bırakılan diğer özellikler.Dilerseniz bu modellerin hangilerine olduğuna, gelin hep birlikte göz atalım.


Android 11 alacak olan tüm Huawei akıllı telefonlar (Tam Liste);

Android 11 alacak olan tüm Huawei akıllı telefonlar - Page 2

Huawei Mate 30 Pro

Android 11 alacak olan tüm Huawei akıllı telefonlar - Page 3

Huawei Mate 30

Android 11 alacak olan tüm Huawei akıllı telefonlar - Page 4

Huawei Mate 30 RS Porsche design

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.